Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
12°

Aineühendused

Tartu linna aineühendused õppeaastal 2019-2020

Aineühendus on õppeaine või ainevaldkonna põhine Tartu linna koolide õpetajaid koondav ühendus. Igale aineühendusele on valitud oma juht, kes oma ühenduse raames tööd korraldab. Ülelinnalist aineühenduste tegevust koordineerib Tartu Linnavalitsuse haridusosakonnas aineühenduste koordinaator Kaisa Keisk.

Tartu linna üldhariduskoolide õpetajatele

Nr 

Aineühendus

E-posti list

Aineühenduse juhataja(d)

Kontakt (kool, e-post, telefon)

1

ajalugu ja ühiskonnaõpetus

ajalugu@koolid.tartu.ee

Ilje Piir

Tartu Herbert Masingu Kool
ilje@masing.tartu.ee

2

bioloogia ja loodusõpetus

bioloogia@koolid.tartu.ee

Saima Kaarna

Hugo Treffneri Gümnaasium
saima.kaarna@htg.tartu.ee

3

emakeel ja kirjandus

emakeel@koolid.tartu.ee

Lea Sokman

Tartu Hansa Kool
lsokman@hansa.tartu.ee

4

füüsika

fyysika@koolid.tartu.ee

Sirle Morozova

Tartu Mart Reiniku Kool
sirle.morozova@reiniku.edu.ee

5

geograafia

geograafia@koolid.tartu.ee

Ülle Seevri

Hugo Treffneri Gümnaasium
ylle@htg.tartu.ee

6

inglise keel

inglisekeel@koolid.tartu.ee

Viive Saar

Tartu Kivilinna Kool
viive.saar@kivilinn.tartu.ee

7

keemia

keemia@koolid.tartu.ee

Einike Reinvelt

Tartu Jaan Poska Gümnaasium
ereinvelt@hotmail.com

8

kehaline kasvatus

kehaline@koolid.tartu.ee

Tiina Tooding


Tairo Talvis

Tartu Tamme Kool
tooding@tamme.tartu.ee

Miina Härma Gümnaasium
tairo.talvis@mhg.tartu.ee

9

klassiõpetajad

algopetus@koolid.tartu.ee

Karen Kärtmann

Tartu Erakool
karen.kartmann@tera.tartu.ee

10

kunst

kunst@koolid.tartu.ee

Kadri Kosk

Tartu Raatuse Kool
kadri.kosk@raatuse.tartu.ee 

11

käsitöö

oskus@koolid.tartu.ee

Regina Pai

Tartu Erakool
regina.pai@tera.tartu.ee

12

matemaatika

matemaatika@koolid.tartu.ee

Kerli Orav-Puurand

Hugo Treffneri Gümnaasium
kerli.orav-puurand@htg.tartu.ee

13

muusika

muusika@koolid.tartu.ee

Anneli Koppel

Tartu Descartes'i Kool
anneli@tdk.ee

14

saksa keel

saksakeel@koolid.tartu.ee

Maive Meister

Tartu Veeriku Kool
mmeister@veeriku.tartu.ee

15

töö- ja tehnoloogia

oskus@koolid.tartu.ee

Meelis Sulg

Tartu Veeriku Kool
msulg@veeriku.tartu.ee

16

vene keel

venekeel@koolid.tartu.ee

Jelena Nikolajeva

Miina Härma Gümnaasium
jelena.nikolajeva@mhg.tartu.ee

Tartu linna lasteaedade õpetajatele

Nr

  Aineühendus

E-posti list

Aineühenduse juhataja(d)

     Kontakt (kool, e-post)

1

juhatajate asetäitjad õppe- ja kasvatustöö alal

lasteaiad@haridus.tartu.ee

Regina Kullamaa

Tartu Lasteaed Sass
regina.kullamaa@raad.tartu.ee

2

lasteaiaõpetajad

alusharidus@koolid.tartu.ee

Karin Kägo

Tartu Lasteaed Hellik
karin.kago@gmail.com

3

liikumisõpetajad

la-liikujad@haridus.tartu.ee

Tiina Kivisalu

Tartu Lasteaed Helika
tiina.kivisalu@post.raad.tartu.ee

4

logopeedid ja eripedagoogid

la-logopeedid@haridus.tartu.ee

Päivi Kõiv

Hariduse Tugiteenuste Keskus
paivi.koiv@tugiteenused.tartu.ee

5

muusika

la-muusikud@haridus.tartu.ee

Reet Rohtla

Tartu Lasteaed Sass
reet.rohtla@mail.com

6

HEV-koordinaatorid

 

 la- hevko@haridus.tartu.ee

 

Siiri Karm

Hariduse Tugiteenuste Keskus
siiri.karm@tugiteenused.tartu.ee

Tugispetsialistidele

Nr

    Aineühendus

E-posti list Aineühenduse juhataja(d)  Kontakt (kool, e-post, telefon)

1

eripedagoogid

eripedagoog@koolid.tartu.ee

Ana Kontor 

Hariduse Tugiteenuste Keskus
ana.kontor@tugiteenused.tartu.ee

2

huvijuhid

huvijuht@koolid.tartu.ee

Kadri Lill

Tartu Descartes'i Kool
kadri@tdk.ee 

3

karjääri-koordinaatorid

meistriklass@koolid.tartu.ee

Merit Luik

Tamme Gümnaasium
merit.luik@tammegymnaasium.ee

4

kooli-psühholoogid

psyhholoog@koolid.tartu.ee

Julia Laanemets

Hariduse Tugiteenuste Keskus
julia.laanemets@tugiteenused.tartu.ee

HEV-koordinaatorid

hevko@koolid.tartu.ee

Sirje Uibo

Hariduse Tugiteenuste Keskus
sirje.uibo@tugiteenused.tartu.ee

6

raamatukogu-hoidjad

raamatukoguhoidjad@koolid.
tartu.ee

Helgi Rootslane

Miina Härma Gümnaasium
helgi@mhg.tartu.ee

7

sotsiaal-pedagoogid

sotsped@koolid.tartu.ee

Lea Voltri

Hariduse Tugiteenuste Keskus
lea.voltri@tugiteenused.tartu.ee

8 liikluskasvatus liiklus@koolid.tartu.ee Taimi Ruusmäe Tartu Kivilinna Kool taimi.ruusmae@kivilinn.tartu.ee
9 haridus-tehnoloogid haridustehnoloog@koolid.
tartu.ee
Rille Jüriado Tartu Kesklinna Kool 

 

Viimati muudetud 29.08.2019