Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Volikogu istungid ja dokumendid

Volikogu istungid
Osavõtt istungitest
Menetluses eelnõud
Volikogu dokumendid
Istungite ülekanded ja videod

Linnavolikogu istungid

Volikogu istungid on reeglina kord kuus neljapäeviti algusega kell 15:00 Tartu raekoja saalis. Juulis ja augustis tavaliselt istungeid ei peeta. Volikogu istungi eelsel nädalal toimuvad komisjonide koosolekud.

Linnavolikogu istungid on avalikud, võib tulla kohapeale jälgima, samuti saab istungi ülekannet vaadata Tartu kodulehel.

Istungid 2020. aastal

23. jaanuar
13. veebruar
20. veebruar
19. märts
23. aprill

21. mai
11. juuni
25. juuni
10. september

8. oktoober
5. november
3. detsember
17. detsember

Istungid 2019. aastal

 

Viimati muudetud 24.01.2020

 

Linnavolikogu liige Kandideerimisnimekiri Volituste periood (kui märkimata, siis koosseisu algusest 01.11.2017 katkematult) Istungeid/osalenud
Argo Annuk Isamaa 07.01.2019 - 15.01.2019;
27.04.2019 - ...
9/6
Laura Danilas Reformierakond   31/28
Ene Ergma Reformierakond   31/28
Jelena Frunze Keskerakond   31/30
Tamara Hristoforova Reformierakond   31/30
Veljo Ipits Reformierakond   31/28
Margus Jaanovits Valimisliit Tartu Eest 08.01.2020 - ... 1/1
Harri Jallajas Reformierakond   31/30
Helmer Jõgi Reformierakond 07.10.2019 - ... 5/5
Merle Jääger Valimisliit Tartu Heaks   30/18
Toomas Jürgenstein Sotsiaaldemokraatlik Erakond 01.11.2017 - 02.11.2017
04.03.2019 - ...
11/10
Triin Anette Kaasik Reformierakond 01.11.2017 - 21.05.2018
22.08.2018 - ...
28/20
Indrek Kalda Eesti Konservatiivne Rahvaerakond   31/21
Vahur Kalmre Valimisliit Tartu Eest 07.11.2018 - 02.07.2019
04.12.2019 - ...
13/12
Gea Kangilaski Sotsiaaldemokraatlik Erakond   31/24
Anneli Kannus Isamaa 06.12.2018 - 07.01.2019
11.04.2019 - ...
12/8
Lemmit Kaplinski Sotsiaaldemokraatlik Erakond   31/29
Toomas Kapp Reformierakond   31/31
Indrek Katušin Reformierakond 09.11.2017 - ... 30/23
Krõõt Kiviste Reformierakond 02.11.2017 - ... 31/24
Rein Kokk Keskerakond   31/30
Jüri Kõre Valimisliit Tartu Heaks   31/27
Ants Laaneots Reformierakond   31/23
Peeter Laurson Isamaa   31/31
Kadri Leetmaa Sotsiaaldemokraatlik Erakond   31/24
Verni Loodmaa Reformierakond   31/24
Eva Loskit Eesti Konservatiivne Rahvaerakond   31/31
Ott Maidre Sotsiaaldemokraatlik Erakond   31/27
Senta-Ellinor Michelson Reformierakond   31/31
Aadu Must Keskerakond   31/30
Nikolai Männik Reformierakond 12.11.2017 - 13.11.2017
13.02.2018 - ...
26/24
Irina Panova Keskerakond   30/30
Heljo Pikhof Sotsiaaldemokraatlik Erakond   31/22
Kalle Pilt Valimisliit Tartu Heaks 07.06.2019 - ... 8/7
Andrus Punt Reformierakond 12.11.2017 - ... 30/29
Nikolai Põdramägi Keskerakond   31/30
Marina Riisalu Keskerakond 02.11.2017 - ... 31/29
Jüri Sasi Reformierakond 12.11.2017 - 13.02.2018
21.05.2018 - 22.08.2018
14.09.2018 - 01.10.2018
12.04.2019 - ...
17/17
Kristo Seli Reformierakond   31/28
Jaan Willem Sibul Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 01.11.2019 - ... 4/4
Indrek Särg Eesti Konservatiivne Rahvaerakond   31/29
Vladimir Šokman Keskerakond   31/31
Asko Tamme Sotsiaaldemokraatlik Erakond 30.08.2018 - 04.03.2019
08.03.2019 - ...
18/17
Kaja Tarto Eesti Konservatiivne Rahvaerakond   31/27
Toomas Tein Reformierakond   31/21
Tiia Teppan Reformierakond 01.11.2017 - 12.11.2017
01.10.2018 - ...
17/16
Kristjan Tiirik Reformierakond   31/31
Piret Uluots Sotsiaaldemokraatlik Erakond 20.04.2018 - ... 22/21
Heiki Vilep Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 15.11.2017 - 03.04.2018
01.11.2018 - 05.03.2019
16.04.2018 - ...
21/17
Volitused peatatud või lõpetatud Kandideerimise nimekiri Volituste periood Istungeid/osalenud
Malle Blumenau Reformierakond 01.11.2017 - 02.11.2017 0/0
Hele Everaus Reformierakond 01.11.2017 - 11.04.2019 21/18
Martin Hallik Sotsiaaldemokraatlik Erakond 01.11.2017 - 30.08.2018 13/11
Indrek Hirv Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 01.11.2017 - 15.11.2017
03.04.2018 - 01.11.2018
05.03.2019 - 31.10.2019
16/14
Ruuben Kaalep Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 01.11.2017 - 15.04.2019 21/20
Ragnar Kekkonen Reformierakond 02.11.2017-09.11.2017
13.02.2018-01.10.2019
22/20
Hannes Klaas Valimisliit Tartu Eest 01.11.2017 - 07.01.2020 30/29
Urmas Klaas Reformierakond 01.11.2017 - 12.11.2017 1/1
Jarno Laur Sotsiaaldemokraatlik Erakond 01.11.2017 - 20.04.2018 9/6
Marju Lauristin Sotsiaaldemokraatlik Erakond 01.11.2017 - 08.03.2019 20/17
Mihkel Lees Reformierakond 01.11.2017 - 14.09.2018 14/14
Mihhail Lotman Isamaa 01.11.2017 - 26.04.2019 22/12
Jaak Nigul Isamaa 09.11.2017 - 05.12.2018 15/9
Martin Parmas Reformierakond 13.11.2017 - 13.02.2018 4/4
Aivar Riisalu Isamaa 01.11.2017 - 09.11.2017 1/1
Jüri-Ott Salm Valimisliit Tartu Heaks 01.11.2017 - 06.06.2019 23/21
Valvo Semilarski Reformierakond 01.11.2017 - 02.11.2017 0/0
Tarvo Siilaberg Isamaa 15.01.2019 - 11.04.2019 3/2
Artjom Suvorov Keskerakond 01.11.2017 - 02.11.2017 0/0
Raimond Tamm Reformierakond 01.11.2017 - 12.11.2017 1/1
Tanel Tein Valimisliit Tartu Eest 01.11.2017 - 07.11.2018
02.07.2019 - 03.12.2019
18/15

Viimati muudetud 24.01.2020

Viimati muudetud 10.04.2018

Viimati muudetud 05.04.2018

Volikogu istungi ülekanne

Tartu volikogu istungitest tehakse otseülekanne veebi alates 11. aprillist 2002. Videoid saab järelvaadata 2013. aasta oktoobrist.

2006. aastal muudeti ülekanded vaatajasõbralikumaks ning video juures on palju istungi jälgmist toetavat teavet nagu  viited päevakorras olevatele eelnõudele ja neid arutanud komisjonide protokollidele. Samuti saab tiitritest teada, millises menetlusetapis päevakorrapunkt on ja kes kõneleb.

Septembrist 2019 on volikogus avalikud hääletused elektroonilised ning nimeline hääletustulemus on samuti videoülekande juures näha.

Toimunud istungite videod

Viimati muudetud 05.12.2019